СВОЄЧАСНА ВІДСІЧ ПРОСТАТИТУ!

«Простатит – це не про мене»

«Простатит, хронічний простатит, аденома простати, аденома …» – ви напевно чули ці слова, але навряд чи вникали в саму суть питання. Правильно, а навіщо завчасно? А раптом пощастить, і проблема обійде стороною? Хороша новина: дійсно, 2 з 10-ти чоловіків не знають, що таке простатит. А ось решта 8, на жаль, рано чи пізно можуть зіткнутися з проблемою.

“Що зі мною? Простатит або аденома? »

Давайте ж розберемося з позивними. Що саме болить? Як болить? Простатит симптоми? Аденома симптоми?

Якщо ми говоримо про простатит, слід зазначити, він дає про себе знати поетапно. Спершу, порушується сечовипускання, далі стан погіршується – з’являються неприємні відчуття в області промежини, дискомфорт під час дефекації, біль нижче спини, печіння в паху, сеча з кров’ю, різі під час сечовипускання, проблема нетримання сечі, імпотенція.

Саме перераховані вище симптоми простатиту є предтечею наступного, більш неприємного і небезпечного стану – аденома простати. Симптоми аденоми – затримка сечі, порушення сечовипускання: дуже часті позиви (зокрема, і в нічний час), а саме сечовипускання непродуктивне. Плюс до всього, проблема супроводжується болями в області лобка і сідниць.

Чому зі мною це сталося? Причини виникнення простатиту.

Існує більше сотні причин виникнення простатиту, ми ж виділимо кілька головних і характерних:

  • нерегулярна полова активність або повна її відсутність;
  • регулярне або одноразове сильне переохолодження;
  • інфекції, що передаються статевим шляхом;
  • малорухливий сидячий спосіб життя;
  • алкоголь;
  • похибки в харчуванні (велика кількість гострого, солоного, пряного);
  • часті стреси;
  • супутні гострі хронічні захворювання;
  • вогнища хронічних інфекцій.

Що я можу зробити?

Найвірніше рішення при виникненні проблеми – звернутися до лікаря і здати аналізи. Тільки після належного огляду спеціаліста можна приступати до боротьби з такими недугами як простатит і аденома.

Головне, пам’ятати, якщо лікування простатиту – то відразу і по всіх фронтах, терапія повинна бути комплексною! Почати потрібно з простого – більше і частіше рухатися, ніхто не змушує завтра ж бігти марафон, а ось на перерві пройтися від комп’ютера, або робити зарядку – місія цілком здійсненна. Також варто приділити увагу своєму статевому життю – повірте, краще частіше і з однією. Що стосується їжі, то відтепер ваш раціон повинен бути збалансований – менше гострого, смаженого, алкоголю, соусів. Також рекомендується робити масаж простати – вручну, через задній прохід. Можливо це не найприємніша процедура, але однозначно ефективна.

Медикаменти – в допомогу!

Козир комплексної терапії – правильний лікарський засіб! Непоганим помічником в лікуванні простатиту може стати препарат Простекс. У його складі – екстракт простати молодих бичків, а в якості допоміжного компонента використовується масло насіння гарбуза. З допомогою такого складу препарат зменшує запалення і набряклість, покращує мікроциркуляцію, надає простатопротекторний дію, а також впливає на тонус м’язів сечового міхура.

Як приймати Простекс?

Як у випадку з будь-яким іншим лікарським засобом, перед застосуванням Простекса проконсультуйтеся з лікарем. Так само всі деталі і особливості описує інструкція для медичного використання лікарського засобу Простекс. Якщо коротко, то препарат Простекс випускається у формі ректальних свічок, а рекомендована тривалість курсу – 5-10 днів. Але перед початком лікування необхідно проконсультуватися з лікарем, так як він визначає тривалість лікування відповідно до індивідуальних особливостей хворого і тяжкості захворювання.

Ще статті по темі:

Повноцінне життя без простатиту

Який чоловічий орган найвразливіший до бактеріальної флори? Правильно, передміхурова залоза. І, що найцікавіше, найчастіше простатит зустрічається у хронічній формі. І щоб уникнути ускладнень і відновити пошкоджені тканини простати медична спільнота зацікавлена ​​в ранньому виявленні симптомів простатиту і в своєчасному лікуванні простатиту.

Простатит «помолодшав». Як перешкоджати його впливу на статеве життя чоловіків?

Ані для кого не є секретом, що простатит став захворюванням мало не кожного третього чоловіка. Досліджуючи статистичні дані про простатит, натрапляєш на страхітливі цифри – від 40 до 80% працездатних чоловіків зіткнулися із захворюванням.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я