ПУБЛІКАЦІЇ ПРО ПРОСТЕКС

Статті про препарат, а також про чоловіче здоров’я, профілактику та лікування хронічного простатиту, аденоми простати, і т.ін.

Повноцінне життя без простатиту

Який чоловічий орган найвразливіший до бактеріальної флори? Правильно, передміхурова залоза. І, що найцікавіше, найчастіше простатит зустрічається у хронічній формі. І щоб уникнути ускладнень і відновити пошкоджені тканини простати медична спільнота зацікавлена ​​в ранньому виявленні симптомів простатиту і в своєчасному лікуванні простатиту.

Простатит «помолодшав». Як перешкоджати його впливу на статеве життя чоловіків?

Ані для кого не є секретом, що простатит став захворюванням мало не кожного третього чоловіка. Досліджуючи статистичні дані про простатит, натрапляєш на страхітливі цифри – від 40 до 80% працездатних чоловіків зіткнулися із захворюванням.

Як зберегти чоловіче здоров’я?

«Як позбутися хронічного простатиту» – така невтішна думка відвідувала будь-якого чоловіка, що зіткнувся з діагнозом вперше. Спираючись на помилкову думку, що хронічні захворювання не виліковні, легко впасти духом, і щоб цього не сталося, необхідно розібратися, яке існує при хронічному простатиті лікування?

Чоловіча проблема №1

Програш улюбленої команди в футбол… Приїзд тещі в гості… Або новий нестерпний бос… Що світу відомо про дійсно суттєві чоловічі проблеми? Адже «хвалитися» ними в колі друзів та колег якось не прийнято.

Своєчасна відсіч простатиту!

«Простатит, хронічний простатит, аденома простати, аденома …» – ви напевно чули ці слова, але навряд чи вникали в саму суть питання. Правильно, а навіщо завчасно? А раптом пощастить, і проблема обійде стороною? Хороша новина: дійсно, 2 з 10-ти чоловіків не знають, що таке простатит. А ось решта 8, на жаль, рано чи пізно можуть зіткнутися з проблемою.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я