ПРОСТАТИТ «ПОМОЛОДШАВ».
ЯК ПЕРЕШКОДЖАТИ ЙОГО ВПЛИВУ НА СТАТЕВЕ ЖИТТЯ ЧОЛОВІКІВ?

Ані для кого не є секретом, що простатит став захворюванням мало не кожного третього чоловіка. Досліджуючи статистичні дані про простатит, натрапляєш на страхітливі цифри – від 40 до 80% працездатних чоловіків зіткнулися із захворюванням. Більш того, на сьогоднішній день простатит може торкнутися і 18-річних хлопців!

Чому така неточна статистика? Відповідь проста: не кожен чоловік звертає належну увагу на явний дискомфорт. Внаслідок цього не вважає необхідністю звертатися по лікарську допомогу.

Нерідко, наприклад, погіршення загального самопочуття, проблеми з потенцією і нервові розлади чоловік списує на втому і відсутність відпочинку. Адже легше не визнавати хворобу і не витрачати час на огляди, тим більше щорічні.

У комплексі до вищезазначених симптомів простатит проявляються такими погіршенням в організмі, як: ниючий біль в тазу, попереку і геніталіях, дискомфорт під час і після сечовипускання, сліди крові в сечі, температура тіла вище норми, гострий біль в паховій області, часте сечовипускання.

Ясна річ, що симптоми простатиту проявляються не всі одразу. У більшості чоловіків захворювання розвивається безсимптомно. На початкових етапах, коли ще немає повної клінічної картини, про простатит може сказати погіршення самопочуття і загального стану, слабкість. Чоловік стає нервовим, дратівливим, у нього підвищується пітливість, з’являються ознаки депресивного стану. Це перші ознаки того, що варто записатися на огляд до уролога.

Відкладаючи діагностику до останнього моменту, можна погіршити ситуацію: ускладнення призводить до хронічного простатиту. З цієї причини виникають грубі порушення в статевій сфері: пригнічення статевого потягу і безпліддя у чоловіків репродуктивного віку.

Якщо перераховані симптоми простатиту характеризують ваш стан, важливо звернутися до лікаря. У лікуванні простатиту можуть допомогти лікарські засоби, одним з яких є «Простекс». Діючи комплексно, Простекс може сприяти зменшенню запальних процесів і набряку, поліпшення мікроциркуляції, тобто допомагає налагодити кровообіг в залозі, має простатопротекторний ефект і впливає на процес сечовипускання.

За рахунок того що до складу «Простекса» входить екстракт передміхурової залози биків, поліпшується функціональна активність сперматозоїдів.

Згідно з інструкцією Простекс рекомендовано використовувати протягом 5-10 днів 1-2 рази на день (вранці і ввечері). Але перед початком лікування необхідно проконсультуватися з лікарем, так як він визначає тривалість лікування відповідно до індивідуальних особливостей хворого і тяжкості захворювання.

Варто пам’ятати про те, що простатит можна вилікувати, якщо вчасно відреагувати на сигнали організму.

Ще статті по темі:

Як зберегти чоловіче здоров’я?

«Як позбутися хронічного простатиту» – така невтішна думка відвідувала будь-якого чоловіка, що зіткнувся з діагнозом вперше. Спираючись на помилкову думку, що хронічні захворювання не виліковні, легко впасти духом, і щоб цього не сталося, необхідно розібратися, яке існує при хронічному простатиті лікування?

Чоловіча проблема №1

Програш улюбленої команди в футбол… Приїзд тещі в гості… Або новий нестерпний бос… Що світу відомо про дійсно суттєві чоловічі проблеми? Адже «хвалитися» ними в колі друзів та колег якось не прийнято.

Своєчасна відсіч простатиту!

«Простатит, хронічний простатит, аденома простати, аденома …» – ви напевно чули ці слова, але навряд чи вникали в саму суть питання. Правильно, а навіщо завчасно? А раптом пощастить, і проблема обійде стороною? Хороша новина: дійсно, 2 з 10-ти чоловіків не знають, що таке простатит. А ось решта 8, на жаль, рано чи пізно можуть зіткнутися з проблемою.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я