ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ БЕЗ ПРОСТАТИТУ

Який чоловічий орган найвразливіший до бактеріальної флори? Правильно, передміхурова залоза. І, що найцікавіше, найчастіше простатит зустрічається у хронічній формі. І щоб уникнути ускладнень і відновити пошкоджені тканини простати медична спільнота зацікавлена ​​в ранньому виявленні симптомів простатиту і в своєчасному лікуванні простатиту.

Хронічний простатит – патологія затяжного характеру, яка розвивається не один рік. При цьому спостерігається уповільнений запальний процес в залозі, який змінює її морфологічну структуру. Чим довше існує хронічний простатит, тим більше патологічних змін відбувається в залозі.

Тривалий час хронічний простатит може протікати без жодного симптому. Виявити таке захворювання можна тільки випадково у лікаря-уролога. Якщо захворювання починає давати симптоматику, значить воно існує вже якийсь час і призвело до значних змін.

Існує тріада симптомів, характерних для запального процесу в передміхуровій залозі:
– хворобливість в паху і в області таза;
– проблеми з сечовипусканням;
– статева дисфункція.

Хронічна форма розвивається в двох основних випадках: при попаданні в організм інфекції, або при застійних явищах в області малого тазу. До факторів, які можуть сприяти розвитку захворювання відносять:
– переохолодження;
– гормональні перебудови в організмі;
– висока сексуальна активність або тривала її відсутність;
– порушення мікроциркуляції в малому тазі;
– травми, операції в області малого тазу;
– хронічні інтоксикації.

Хронічний простатит часто супроводжується іншими супутніми захворюваннями, такими як уретрит або везикулит. Також потрібно знати які симптоми при аденомі, оскільки аденома передміхурової залози зустрічається дуже часто, особливо у людей похилого віку.

При хронічному простатиті і аденомі лікування може перетинатися. Так існують препарати, які приймаються внутрішньо для боротьби з бактеріальною флорою. Є засоби, які покращують трофіку, підвищують імунітет. А є засоби місцевої цілеспрямованої дії.

Простекс в супозиторіях – комплексний препарат для лікування хронічного простатиту. Простекс:
– зменшує запалення;
– виявляє простатопротекторний ефект;
– зменшуючи набряк, тим самим може зменшувати хворобливі відчуття;
– покращує мікроциркуляцію в залозі;
– підвищує функціональну активність сперматозоїдів;
– діє на тонус м’язів сечового міхура, тим самим впливаючи на процеси сечовипускання.

Також Простекс застосовується з метою профілактики ускладнень після операцій на передміхуровій залозі. Крім перерахованих вище властивостей, він стимулює активність гуморального імунітету, тим самим підвищуючи стійкість організму до патогенних мікроорганізмів.

Перед початком лікування необхідно проконсультуватися з лікарем, так як він визначає тривалість лікування відповідно до індивідуальних особливостей хворого і тяжкості захворювання. Згідно з інструкцією Простекс рекомендовано використовувати протягом 5-10 днів 1-2 рази на день (вранці і ввечері).

Ще статті по темі:

Як зберегти чоловіче здоров’я?

«Як позбутися хронічного простатиту» – така невтішна думка відвідувала будь-якого чоловіка, що зіткнувся з діагнозом вперше. Спираючись на помилкову думку, що хронічні захворювання не виліковні, легко впасти духом, і щоб цього не сталося, необхідно розібратися, яке існує при хронічному простатиті лікування?

Чоловіча проблема №1

Програш улюбленої команди в футбол… Приїзд тещі в гості… Або новий нестерпний бос… Що світу відомо про дійсно суттєві чоловічі проблеми? Адже «хвалитися» ними в колі друзів та колег якось не прийнято.

Своєчасна відсіч простатиту!

«Простатит, хронічний простатит, аденома простати, аденома …» – ви напевно чули ці слова, але навряд чи вникали в саму суть питання. Правильно, а навіщо завчасно? А раптом пощастить, і проблема обійде стороною? Хороша новина: дійсно, 2 з 10-ти чоловіків не знають, що таке простатит. А ось решта 8, на жаль, рано чи пізно можуть зіткнутися з проблемою.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я