ОБЕРІГАЄМО СЕБЕ ВІД ПРОСТАТИТУ: СИМПТОМИ ТА ЛІКУВАННЯ

Завжди неприємно говорити про проблеми зі здоров’ям. Тим паче якщо вони стосуються нашого статевого життя.Однією з таких проблем є простатит. Усі про нього чули, усі про нього знають. Але чи далекий він від нас? Ні, насправді простатит уражає настільки велику кількість чоловіків, що навіть статистика не надає чіткої відповіді.

Наразі існує офіційна думка, що простатит стає ударом для чоловіків, починаючи з 18 років. Хоча ще нещодавно основним фактором розвитку простатиту вважався саме вік. В основному на простатит хворіли чоловіки віком за 50 років.

На нечітку статистику захворювання на простатит впливає той факт, що деякі симптоми простатиту збігаються з симптомами аденоми простати – і  їх нерідко плутають. Це є небезпечною хибною думкою, оскільки лікування простатиту та аденоми простати є кардинально різними.

До симптомів  простатиту належать часте сечовипускання, ослаблення струменя при сечовипусканні, болі в тазу та геніталіях, сліди крові в сечі, температура тіла вище норми, гострий біль в паховій області, проблеми з потенцією.

Захворювання простатитом виражається не лише у фізіологічних симптомах, а й у психологічних: погіршення загального самопочуття, слабкість. Чоловіки, хворі на простатит, часто-густо стають нервовими, дратівливими, у них підвищується пітливість, розвивається депресія, навіть деякою мірою зменшується інтерес до життя.

Окрім професійного обстеження уролога, чоловікам радять пройти медикаментозне лікування. Засобом, який може допомогти у комплексному лікуванні простатиту, є «Простекс».

Завдяки комплексному лікуванню разом із «Простексом» можуть нормалізуватися стан передміхурової залози та процес сечовипускання, налагоджується кровоток у залозі. Зі зменшенням набряку, також зменшуються неприємні відчуття та дискомфорт. До складу «Простексу» входять екстракт простати биків та олія насіння гарбуза як допоміжна речовина. Завдяки такому складу, використовуючи Простекс у комплексному лікуванні хронічного простатиту можна отримати вищезгадані ефекти.

Згідно інструкції Простекс рекомендовано  застосовувати  протягом 5-10 днів 1-2 рази в день (вранці та ввечері). Але перед початком лікування необхідно обов’язково проконсультуватись з лікарем, так як він визначає тривалість лікування  в залежності від індивідуальних особливостей хворого та тяжкості захворювання.

Ще статті по темі:

Як зберегти чоловіче здоров’я?

«Як позбутися хронічного простатиту» – така невтішна думка відвідувала будь-якого чоловіка, що зіткнувся з діагнозом вперше. Спираючись на помилкову думку, що хронічні захворювання не виліковні, легко впасти духом, і щоб цього не сталося, необхідно розібратися, яке існує при хронічному простатиті лікування?

Чоловіча проблема №1

Програш улюбленої команди в футбол… Приїзд тещі в гості… Або новий нестерпний бос… Що світу відомо про дійсно суттєві чоловічі проблеми? Адже «хвалитися» ними в колі друзів та колег якось не прийнято.

Своєчасна відсіч простатиту!

«Простатит, хронічний простатит, аденома простати, аденома …» – ви напевно чули ці слова, але навряд чи вникали в саму суть питання. Правильно, а навіщо завчасно? А раптом пощастить, і проблема обійде стороною? Хороша новина: дійсно, 2 з 10-ти чоловіків не знають, що таке простатит. А ось решта 8, на жаль, рано чи пізно можуть зіткнутися з проблемою.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я