ЯК ЗБЕРЕГТИ ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я?

«Як позбутися хронічного простатиту» – така невтішна думка відвідувала будь-якого чоловіка, що зіткнувся з діагнозом вперше. Спираючись на помилкову думку, що хронічні захворювання не виліковні, легко впасти духом, і щоб цього не сталося, необхідно розібратися, яке існує при хронічному простатиті лікування?

Часто про хронічну форму простатиту чоловіки дізнаються випадково на обстеженні. Цим хронічна форма і відрізняється від гострого простатиту, симптоми якого яскраво виражені. Наявність хронічного простатиту може не приносити відчутних незручностей і про наявність захворювання чоловіки дізнаються, наприклад, на профілактичному огляді.

Звертаються ж до уролога чоловіки при появі ознак запалення залози, які значно погіршують якість життя. В першу чергу, це стосується чоловічої статевої функції. Порушення потенції може привести до безпліддя та імпотенції. Саме тому так важливо йти до лікаря вже при появі перших симптомів. До основних ознак наявності запального процесу в залозі відносять порушення сечовипускання, хворобливі відчуття в паху, тазу, геніталіях і зниження чоловічої потенції.

Щоб диференціювати простатит і аденому, симптоми яких схожі, потрібно буде пройти комплексне обстеження, призначене лікарем. І після підтвердження остаточного діагнозу буде призначено відповідне лікування аденоми, або ж хронічного простатиту. Чим раніше виявлена ​​патологія, тим вище шанси повного відновлення.

Отже, запам’ятайте три кроки успішної терапії хронічного простатиту:

Своєчасне відвідування уролога або андролога (при перших же симптомах!).
Комплексне обстеження для встановлення точного діагнозу.
Індивідуальний підхід до лікування хронічного запалення передміхурової залози.
Запальний процес знімається засобами протизапальної дії. Але варто розуміти, що вилікувати хронічний процес можна тільки використовуючи комплекс заходів. Це і лікарські препарати системної дії, і фізіопроцедури, і місцева терапія.

При лікуванні простатиту часто використовуються ректальні свічки, які мають протизапальні, знеболюючі, що поліпшують мікроциркуляцію і трофіку тканин, властивості.

Таким препаратом є Простекс – супозиторії комплексної дії, які можуть допомогти впоратися з хронічним простатитом і підтримують передміхурову залозу здоровою. Також Простекс застосовується з метою профілактики ускладнень після операцій на передміхуровій залозі.

Простекс спричиняє протекторну, протизапальну дію на передміхурову залозу, а також зменшує набряк, тим самим може знімати тривожні для чоловіків симптоми.

У передміхуровій залозі поліпшується мікроциркуляція, а також функціональна активність сперматозоїдів. Також Простекс впливає на тонус м’язів сечового міхура, тим самим впливаючи на процеси сечовиділення.

При хронічному простатиті часто спостерігається ослаблення імунітету. Простекс стимулює гуморальний імунітет, підвищуючи стійкість організму до патогенних мікроорганізмів.

Згідно з інструкцією Простекс рекомендовано використовувати протягом 5-10 днів 1-2 рази на день (вранці і ввечері). Але перед початком лікування необхідно проконсультуватися з лікарем, так як він визначає тривалість лікування відповідно до індивідуальних особливостей хворого і тяжкості захворювання.

Ще статті по темі:

Повноцінне життя без простатиту

Який чоловічий орган найвразливіший до бактеріальної флори? Правильно, передміхурова залоза. І, що найцікавіше, найчастіше простатит зустрічається у хронічній формі. І щоб уникнути ускладнень і відновити пошкоджені тканини простати медична спільнота зацікавлена ​​в ранньому виявленні симптомів простатиту і в своєчасному лікуванні простатиту.

Простатит «помолодшав». Як перешкоджати його впливу на статеве життя чоловіків?

Ані для кого не є секретом, що простатит став захворюванням мало не кожного третього чоловіка. Досліджуючи статистичні дані про простатит, натрапляєш на страхітливі цифри – від 40 до 80% працездатних чоловіків зіткнулися із захворюванням.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я