ЧОЛОВІЧА ПРОБЛЕМА №1

Програш улюбленої команди в футбол… Приїзд тещі в гості… Або новий нестерпний бос… Що світу відомо про дійсно суттєві чоловічі проблеми? Адже «хвалитися» ними в колі друзів та колег якось не прийнято.

Хронічним запаленням передміхурової залози, інакше кажучи, простатитом, страждають близько 30% чоловіків у віці від 20 до 50 років. Це одне з найбільш поширених урологічних захворювань сильної половини людства. Найчастіше до виникнення простатиту призводить несвоєчасне лікування інфекції сечостатевої системи. Каталізатором розвитку запалення може стати переохолодження, зниження імунітету, венеричні хвороби, недостатня фізична активність, шкідливі звички, постійна втома або ж стрес.

Зустрічаються різні типи простатиту: гострий бактеріальний і хронічний. Перший тип зустрічається рідко – не більше 5% всіх випадків. Найбільш поширеним і небезпечним є хронічний простатит – 95%. Імовірно, при хронічному простатиті ви зіштовхнетесь з такими симптомами:

  • ниючий біль у тазу, попереку та геніталіях;
  • гострий біль у паховій області;
  • некомфортні відчуття під час і після сечовипускання;
  • температура тіла вище норми;
  • часте сечовипускання;
  • неприємні відчуття при ерекції і сексуальному контакті;
  • еректильна дисфункція;
  • загальна слабкість організму.

Деякі вважають, що ускладненням простатиту є аденома простати. Проте, ця думка є помилковою. Аденома – самостійне захворювання, яке, на відміну від простатиту, не носить інфекційного характеру. Симптоми аденоми частково нагадують простатит, зокрема болі та ускладнення сечовипускання. Аденома простати – поширене урологічне захворювання в чоловіків літнього віку. На ранніх стадіях захворювання можливо лікувати медикаментозно, отже вирішальним фактором найчастіше є саме своєчасне звернення хворого до лікаря.

Отже, якщо вам знайомий хоча б один із перерахованих симптомів, не роздумуйте довго та не запускайте хворобу – обов’язково зверніться до професіонала. Лікування простатиту та аденоми простати повинно проводитись під пильним оком лікаря.

Для успішного лікування хронічного простатиту медики призначають комплексне лікування, що включає в себе як фізіотерапевтичні процедури (лазерна терапія, електрофорез, теплове лікування та інші), так і прийом лікарських засобів. Одним із  препаратів для  лікування простатиту є Простекс.

Засіб містить поєднання таких компонентів: екстракт простати биків та олію насіння гарбуза в ролі допоміжного компоненту. Завдяки своєму складу Простекс сприяє поліпшенню кровообігу, а також зменшенню її набряку.

Як Простекс може допомогти у вирішенні чоловічої проблеми №1? Ректальні свічки Простекс мають простатопротектрону дію  та впливають на процеси сечовиділення.

Згідно інструкції Простекс рекомендовано  застосовувати  протягом 5-10 днів 1-2 рази в день (вранці та ввечері). Але перед початком лікування необхідно обов’язково проконсультуватись з лікарем, так як він визначає тривалість лікування  в залежності від індивідуальних особливостей хворого та тяжкості захворювання.

Ще статті по темі:

Як зберегти чоловіче здоров’я?

«Як позбутися хронічного простатиту» – така невтішна думка відвідувала будь-якого чоловіка, що зіткнувся з діагнозом вперше. Спираючись на помилкову думку, що хронічні захворювання не виліковні, легко впасти духом, і щоб цього не сталося, необхідно розібратися, яке існує при хронічному простатиті лікування?

Своєчасна відсіч простатиту!

«Простатит, хронічний простатит, аденома простати, аденома …» – ви напевно чули ці слова, але навряд чи вникали в саму суть питання. Правильно, а навіщо завчасно? А раптом пощастить, і проблема обійде стороною? Хороша новина: дійсно, 2 з 10-ти чоловіків не знають, що таке простатит. А ось решта 8, на жаль, рано чи пізно можуть зіткнутися з проблемою.

САМОЛІКУВАННЯ

МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ

ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я